2021/03/15
Lietuvoje veiklą pradeda naujas alternatyvus finansuotojas

Daugiau nei 17 metų patirtį verslo finansavimo srityje turintis Dainius Vaičikonis įsteigė alternatyvaus finansavimo įmonę Finpro”. Veiklą pradedanti bendrovė teiks faktoringo, verslo paskolų, lizingo ir ilgalaikės nuomos paslaugas.

 

„Net neabejoju, kad sukaupta įvairiapusė patirtis užimant įvairias vadovaujančias pozicijas keliuose didžiuosiuose Lietuvos bankuose, alternatyvių ir nebankinių paslaugų įmonėse bei fintech kompanijose leis „Finpro” pasiūlyti klientui tinkamiausius alternatyvaus finansavimo sprendimus. Keliame sau tikslą, kad mums padedant smulkių ir vidutinių įmonių vadovai galėtų sau leisti skirti mažiau laiko finansavimo paieškai, tačiau daugiau fokusuotis į savo verslo vystymą. Į klientus žiūrime labiau kaip į partnerius, kuriems norime padėti, kad jų verslai augtų greičiau. Todėl į kiekvienam klientui teiksime individualias ekspertines finansavimo konsultacijas ir personalizuotus, tik jam pritaikytus pasiūlymus”, – teigia Finpro” įkūrėjas ir vadovas Vaičikonis.

 

Anot D. Vaičikonio, Finpro” jau teikia finansavimo paslaugas visa apimtimi, toliau plečia komandą. Paskutinių metų tendencijos rodo, kad bankų paskolų įmonėms portfelis Lietuvoje mažėja, smulkusis ir vidutinis verslas sunkiai prieina prie tradicinio finansavimo. Rinkoje jaučiamas ryškus alternatyvaus skolinimosi paslaugų poreikis. 

 

Apie Dainių Vaičikonį

 

D.Vaičikonis 15  metų dirbo Lietuvoje veikiančiuose bankuose – „SEB” banke eilę metų buvo atsakingas už partnerius ir lizingo pardavimus verslo klientams, vėliau vadovavo „DNB” banko lizingo departamentui, buvo valdybos pirmininkas ir vadovavo „Luminor” banko įsteigtai lizingo kompanijai. Nuo 2018 metų karjerą tęsė alternatyvaus finansavimo sektoriuje, kur užėmė vadovaujančias pozicijas ir nepriklausomo valdybos nario pareigas alternatyvių, nebankinių paslaugų įmonėse.