Apie mus
Apie mus
Mūsų tikslas

Siekiame, kad smulkių ir vidutinių įmonių vadovai skirtų kuo mažiau laiko tinkamo finansavimo sprendimo paieškai ir kuo daugiau energijos galėtų nukreipti verslo vystymui.

 

Finansavimo paieškos smulkiam ir vidutiniam verslui dažnai tampa galvos skausmu ir sunkiai sprendžiamu galvosūkiu. Mes siūlome profesionalius finansavimo sprendimus, kurie dirba jums bei padeda auginti jūsų verslą greitai ir be papildomų rūpesčių.

Daugiametė verslo finansavimo patirtis

Kompanijos bendraįkūrėjas ir vadovas Dainius Vaičikonis turi daugiau nei 17 metų patirtį verslo finansavimo srityje, užėmęs įvairias vadovaujančias pareigas keliuose didžiuosiuose Lietuvos bankuose, alternatyvų finansavimą teikiančiose įmonėse bei fintech startuoliuose.

Kęstutis Grinaveckas – „Finpro“ bendraįkūrėjas. Įmonėje yra atsakingas už kreditavimą ir kreditavimo produktų vystymą.

 

Kęstutis Grinaveckas turi sukaupęs 13 metų patirtį bankiniame sektoriuje, iš kurių daugiau nei 9 metus praleido Šiaulių banke, kuriame paskutiniais metais ėjo lizingo departamento direktoriaus pavaduotojo pareigas, o pagrindinės atsakomybės sritys buvo pardavimai ir lizingo produktų vystymas.

Tapkite mūsų komandos dalimi

Jeigu jūs, kaip ir mes, norite transformuoti verslo finansavimo rinką – mums pakeliui! Prisijunkite prie mūsų komandos ir siekime bendro tikslo kartu.

Klientai apie mus
Mindaugas Pelenis
CEO, Nextweb MB
Finpro - tai patikimas finansinis partneris, įsiklausantis į įmonės poreikius. Jų dėka mūsų įmonė sėkmingai plečiasi, turėdama užtikrintą finansinę pagalba. Rekomenduojame Finpro ieškantiems lanksčių finansavimo sprendimų.
Andrius Urbonas
CEO, Estrainvest UAB
Anksčiau esame dirbę su keliomis alternatyvaus finansavimo bendrovėmis. Finpro išsiskyrė išskirtiniu dėmesiu klientui. Prieš pateikdami finansavimo sprendimą, Finpro atstovai atidžiai įsigilino į mūsų verslo projektą, įmonės veiklą ir kitus aspektus. Tai leido mums gauti tą sprendimą, kurio įmonei reikėjo labiausiai.