2022/07/05
Dainius Vaičikonis. Šiuo metu verslai aktyviai ieško finansavimo

Kaip rodo „Finpro“ vidiniai duomenys, verslo domėjimasis alternatyviu finansavimu didėja užklausų skaičius dėl finansavimo kas mėnesį auga. Šiuo metu verslas daugiausia kreipiasi dėl paskolų apyvartinėms lėšoms finansuoti. Labiausiai finansavimo ieško prekybininkai, norintys papildyti atsargas, ir gamybininkai, kuriems reikia  užsisakyti brangstančių žaliavų savo gamybos procesams. 

 

Žaliavos ir prekės brangsta savaitėmis, todėl verslams ypač svarbus sprendimo priėmimo greitis. „Finpro“ birželio statistika rodo, kad vidutinė išduodamos paskolos vertė 58 tūkst. EUR, lizingo sutarties suma 29 tūkst. EUR. 

 

Dėl įvykių Ukrainoje kol kas nėra pastebimi padidėję verslų vėlavimai, prašymai atidėti įmokas ar kaip kitaip peržiūrėti paskolų sąlygas. Birželio mėnesį pradelstų daugiau kaip 90 d. paskolų vertė sudaro tik 2 proc. nuo bendros „Finpro“ portfelio vertės, laiku vykdomų klientų įsipareigojimų vertė birželį sudaro net 87 proc. nuo bendros „Finpro“ paskolų portfelio vertės.

 

Jeigu Jūsų įmonė auga, turite didelių planų, kuriems reikia lanksčiu požiūriu paremto finansavimo, nelaukite, kreipkitės į mus jau dabar. Užpildykite užklausą arba skambinkite tel. +370 665 50880. 

 

„Finpro“ bendraįkūrėjas ir vadovas Dainius Vaičikonis