2022/06/28
„Finpro“ pardavimų komandai vadovaus Egidijus Bubelė

Alternatyvus finansuotojas „Finpro“ turi naują pardavimų vadovą. Juo tapo daugiau nei 12 metų darbo patirtį finansų sektoriuje, verslo finansavimo srityje turintis Egidijus Bubelė.

 

E.Bubelė finansų srityje dirba nuo 2011 metų. Aštuonerius metus, iki 2019-ųjų jis praleido DNB banke vėliau tapusiame „Luminor“. Čia jis užėmė verslo klientų konsultanto, o vėliau – Vilniaus regiono plėtros vadovo pareigas. Buvo atsakingas už verslo klientų plėtrą, naujų klientų pritraukimą. Dirbo su visais finansiniais, bankiniais produktais. Iki prisijungimo prie „Finpro“, nuo 2019 m. užėmė projektų vadovo pareigas kitoje alternatyvaus finansavimo įmonėje „SME Finance“.

 

„Šiame etape matau labai daug galimybių ir iššūkių. „Finpro“ yra jauna, bet labai alkana ir sparčiai auganti įmonė, turinti labai aiškius tikslus. Žinoma, su bankais ar kitais didesniais rinkos žaidėjais konkuruoti nelengva, tačiau patirtis rodo, jog dažniausiai laimi gal ir ne pigiausias, bet greitesnis, lankstesnis, na ir svarbiausia klientų poreikius įsiklausantis bei individualiais sprendimais naudą suteikiantis finansinis partneris. Tikiuosi, kad kartu su „Finpro“ tokį požiūrį sėkmingai ir vystysime“, – teigia E.Bubelė.

 

Anot „Finpro“ bendraįkūrėjo bei vadovo Dainiaus Vaičikonio, E.Bubelės prisijungimas žymi naująjį ir dar spartesniu tapsiantį įmonės plėtros etapą.

 

„Per gana trumpą savo gyvavimo laikotarpį, bendraudami su smulkiuoju ir vidutiniu verslu (SVV) aiškiai pamatėme, kokios problemos dominuoja ir, kad alternatyvus finansavimas SVV yra būtinas. Tad automatiškai iškilo poreikis stiprinti ir savo komandą. Džiaugiamės, jog prie mūsų komandos prisijungė patyręs verslo finansavimo specialistas su kurio atėjimu tikimės, jog galėsime pasiūlyti dar greitesnius ir kokybiškesnius finansavimo sprendimus“, – teigia D.Vaičikonis.

 

2021 m. kovą veiklą pradėjusi „Finpro” – tai daugiau nei 15 metų patirtį finansų sektoriuje turinti komanda, kuri žinias apie finansavimą kaupė dirbant didžiausiuose Lietuvos bankuose. „Finpro” finansuoja verslą nuo 10 tūkst. eurų iki 500 tūkst. eurų. Per 2021 m. finansuota daugiau kaip 100 klientų, o bendra sandorių suma viršija 10 mln. eurų.