2021/03/30
„Novus Asset Management“ investuoja į „Finpro“

Kovo mėn. Lietuvoje veiklą pradėjęs alternatyvus finansuotojas „Finpro“ gavo finansavimą iš investicijų valdymo įmonės „Novus Asset Management“ valdomo fondo. Pritrauktos lėšos bus skirtos finansuoti smulkų ir vidutinį verslą, teikiant faktoringo, verslo paskolų, lizingo ir ilgalaikės turto nuomos paslaugas.

 

„Mums, jaunai įmonei, partnerystė su „Novus Asset Management“ – didelis įvertinimas. Nuo veiklos pradžios pastebime didelį klientų susidomėjimą mūsų paslaugomis, todėl gautas finansavimas leis verslui dar greičiau pasiūlyti tinkamiausius alternatyvaus finansavimo sprendimus šiuo neapibrėžtu laikotarpiu“, – teigia „Finpro” įkūrėjas ir vadovas Dainius Vaičikonis.

 

Kaip rodo Lietuvos banko statistika, nuo pirmojo karantino 2020 m. kovo mėnesį įvedimo, bankų paskolų įmonėms portfelis Lietuvoje nukrito 1,1 mlrd. EUR. Mažėjant bankų paskolų verslui apimtims, rinkoje jaučiamas išaugęs nebankinio finansavimo poreikis. Nebankinis finansuotojas „Finpro” finansuoja verslą nuo 10 tūkst. eurų iki 200 tūkst. eurų, kiekvienam klientui teikiama individuali ekspertinė finansavimo konsultacija ir personalizuotas, tik jam pritaikytas pasiūlymas.

 

„Tai yra mūsų pirma investicija į alternatyvų finansuotoją. Svarstydami apie bendradarbiavimą su „Finpro“ visų pirma pamatėme didelę sinergiją su vienu iš mūsų fondų „NOVUS Secured Debt Fund“. Apsisprendimą pradėti partnerystę taip pat sustiprino „Finpro“ įmonės filosofija, išskirtinė komandos verslo finansavimo patirtis ir individualus požiūris į klientą“, – komentuoja „Novus Asset Management“ vadovas Leonardas Diržys.

 

„Novus Asset Management“ – pagrindinė veiklos kryptis yra investicinių fondų valdymas. Įmonė valdo akcijų, paskolų bei nekilnojamo turto fondus. Taip pat teikia fizinių bei juridinių asmenų finansinių priemonių portfelių valdymo bei ilgalaikio asmeninių finansų planavimo ir valdymo paslaugas.